Нацкомфінпослуг підвищить розміри страхових сум по ОСЦПВ

0
134

підвищить розміри страхових сум по обов’язковому страхуванню автоцивільної відповідальності. Нові розміри виплат будуть дійсними за договорами страхування, оформленим з 1 листопада 2015 року.

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг ухвалила про страхових сум за « Автоцивілці »до 100 000 грн за шкоду майну і до 200 000 грн за шкоду життю і здоров’ю потерпілих у ДТП. Проект відповідного рішення схвалений Нацкомфінпослуг 21 липня на відкритому засіданні комісії. Виплати будуть збільшені у зв’язку зі стрімкою інфляцією і підвищенням індексу споживчих цін.

Раніше з ініціативою дворазового збільшення страхових сум за договорами «автоцивілки» виступило Моторне (транспортне) страхове бюро України. Крім цього страхове бюро запропонувало щорічно збільшувати страхові суми мінімум в два рази, що дозволить наблизити українські виплати з автострахування до європейських норм протягом 10 років.

На сьогоднішній день розміри страхових виплат обмежені 50 000 грн – з нанесення шкоди майну і 100 000 грн – за шкоду здоров’ю. Інформації про підвищення вартості страховок поки не надходило.

Читайте також:   Радіо залишається найбільш використовуваною опцією в автомобілях

Напишіть відгук