Названі київські дороги, які будуть чинити в 2016 році

0
216

У цьому році в Києві планується капітально відремонтувати 44 дорожніх об’єкта і провести поточний 400 тис. кв. м автодоріг. Зокрема, продовжиться реконструкція на ділянках проспекту Перемоги, буде проведена реконструкція на вул. Васильківської та ряді транспортних розв’язок лівобережної частини міста.

На капітальний ремонт автодоріг Києва в 2016 році з міського бюджету передбачили 220 млн. грн. В цілому, на утримання вулично-дорожньої мережі попередньої виділено майже 820 млн. грн. Про це під час інспекції підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Він додав, що планується розпочати будівельні роботи транспортного вузла на перетині проспекту Перемоги з вул. Щербакова, на вул. Петра Дегтяренка, вул. Академіка Туполєва. Також буде продовжено капітальний ремонт бул. Тараса Шевченка і почнеться капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспекту Науки та вул. Саперно-Слобідський, Одеського шляхопроводу, а також інших об’єктів.

Масштабні ремонтні роботи також повинні початися на Броварському проспекті, вул. Заболотного, Вербицького, а також на проспекті Ватутіна та вул. Старонаводницькій. Лагодити будуть і мостові переходи. Наприклад, за даними графіка ремонтів, міст Патона повинен бути приведений в порядок до кінця місяця, але на мостах Московському і Метро  основні роботи розпочнуться лише на початку літа.

«Особливу увагу приділимо мосту Метро, тут не буде «лоскутних карт» метр на метр або навіть 5 на 5 метрів, які характерні для дрібного ремонту. Заміни на цьому мосту підлягає до 40% покриття»

Розповів начальник відділу контролю якості «Київавтодору» Юрій Дорошенко. Південний міст ремонтуватимуть за програмою капітальних ремонтів, але про терміни точної інформації поки немає.

Самые крупные ремонты в 2016 годуДжерело: Найбільші ремонти в 2016 році. Інформація “Вістей”

Фото: facebook.com/kievavtodor

Читайте також:   1-го квітня АвтоВАЗ змінить логотип

Напишіть відгук