Названі міста з найкращою інфраструктурою для електромобілів

0
261

Добре відомий в Європі онлайн сервіс з бронювання житла та автомобілів компанія Spotahome проаналізувала 89 мегаполісів світу, щоб скласти рейтинг найкращих міст, що підходить для здорового способу життя. Одним з чинників рейтингу була наявність достатньої інфраструктури для електромобілів.

З точки зору комфорту експлуатації електрокарів у цьому дослідженні беззаперечним лідером став Лондон.

На друге місце списку з комфортності для власників електромобілів потрапило голландське місто Амстердам, на третє – Роттердам. І тільки після них йде Осло – столиця Норвегії, країни, в якій зараз кількість електромобілів на душу населення більша, ніж в будь-якій іншій країні світу.

На іншому кінці списку, тобто містами, найменш придатними для володіння електрокарів, стали Кейптаун (ПАР), Каїр (Єгипет), Сан-Паулу (Бразилія) і Сеул (Південна Корея). Ці мегаполіси не зуміли набрати навіть одного бала з точки зору інфраструктури для електромобілів.

Цікаво, що найближчим часом ситуація з інфраструктурою для електромобілів в Лондоні, схоже, стане ще кращою. У березні цього року мер Лондона Садік Кхан оприлюднив плани з установки ще 100 швидкозарядних станцій (такі колонки заряджають електрокар за півгодини у порівнянні з 7-8 годинами станцій звичайної зарядки).

Джерело

Читайте також:   Верховна Рада відхилила законопроект про держфонди для ремонту доріг

Напишіть відгук