Недорогі таксі йдуть з українського ринку

0
127

Через подорожчання палива таксисти змушені підвищувати тарифи, що веде до вимирання класу доступних за ціною машин з шашечками.

Останнім часом в Україні таксистам працювати все важче і важче. Паливо дорожчає, потрібно виплачувати кредит за машину … Звичайно, можна підвищити плату за . Однак тут вимальовується зворотна сторона медалі: різке падіння доходів більшості громадян, робить поїздку на таксі все менш доступною. Причому криза боляче вдарила саме по бюджетним таксомоторам, які в середньому брали 3 грн. за кілометр, не включаючи посадку. Почастішали також випадки неправдивого називання тарифів операторами при замовленні таксі по телефону, причому різниця іноді сягає двократного розміру.

Ще одна негативна тенденція: бюджетні таксі часто везуть пасажирів на коротку відстань – в межах декількох кілометрів. Все це призвело до того, що останнім часом зросла кількість замовлень в тих таксомоторних службах, де тариф майже вдвічі вище – від 4 до 6 грн. за км. Тому не дивно, що багато таксистів згортають свою діяльність, часто влаштовуючись водіями на більш прибуткову роботу.

Читайте також:   Кросовери стали лідерами продажів в Україні в 1 кварталі 2015

Напишіть відгук