Невідомі обікрали начальника патрульної поліції Львова

0
107

Невідомі зловмисники обікрали автомобіль новопризначеного начальника патрульної поліції Львова – капрала Юрія Зозулі.

Інцидент стався в той же день, коли і відбулася процедура призначення начальника патрульної поліції Львова – в четвер 20 серпня. Першим про це повідомив голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook.

«20 серпня обікрали авто нашого нового керівника поліції Зозулі. З машини вкрали 2 ноутбука. Ось Львів його зустрів, але є розуміння, що роботи для нього багато у Львові! “, – Зазначив Ігор Зінкевич.

Як повідомляють правоохоронці, крадіжка сталася приблизно між 12:00 і 14:00 – з припаркованого біля корпусу Львівського державного університету внутрішніх справ (вулиця Кривоноса, 1) автомобіля Subaru VX Юрія Зозулі невідомі, розбивши скло в дверях, викрали два ноутбуки та планшет. Про те, що в машині розбите вікно, побачив курсант патрульної служби та відразу ж розповів про це Юрію Зозулі.

Зараз правоохоронці з’ясовують обставини події, шукають свідків. У той же підкреслюють, що не розглядають версії про те, що інцидент пов’язаний з професійною діяльністю Зозулі, так як про його приїзд до Львова сьогодні знало мало людей.

«Одна з головних версій – те, що крадіжка сталася з машини немісцевої київської реєстрації. У нас, у Львові, нерідко обкрадають гостей міста, які прибули з інших регіонів, яких обчислюють за реєстраційними номерами інших областей », – повідомив заступник начальника міського управління міліції Олександр Костенюк.

Нагадаємо, що головою патрульної поліції Львова призначено 26-річного капрал (молодший сержант) Юрій Зозуля. До цього він працював заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції м.Києва і славився грозою VIP-порушників, склавши адмінпротоколи на нардепа Сергія Мельничука і віце-президента УЄФА Григорія Суркіса.

Напишіть відгук