Німеччина схвалила дорожній збір для іноземців

0
151

Німецький Бундесрат схвалив законопроект про введення дорожнього збору для власників легкових машин які користуються автобанами і шосе. Оплата буде стягуватися з автомобілів, не зареєстрованих в Німеччині.

про введення дорожнього збору для машин з іноземною реєстрацією прийнятий Бундестагом у березні 2015 року, проте Бундесрат схвалив його лише зараз. Очікується, що збір буде щорічно поповнювати бюджет на півмільярда євро. За словами міністра транспорту Німеччині Александера Добріндта, в довгостроковій перспективі виручені гроші спрямують на розвиток інфраструктури.

Відповідно до прийнятого закону, власники автомобілів, зареєстрованих в Німеччині також будуть оплачувати їзду по автобанах, купуючи щорічні віньєтки. Втім, збільшення витрат для німців не буде, оскільки плата за автобани буде компенсована шляхом зниження щорічного автомобільного податку.

Deutsche Welle також вказує на те, що дорожній збір у Німеччині зазнав жорсткої критики через дискримінацію іноземців. Проте місцева влада підкреслюють, що це «європейський проект», підтриманий Єврокомісією. Остання вже давно вимагала від Німеччини змінити концепцію, згідно з якою на розвиток інфраструктури прямують гроші платників податків, а не тих, хто нею користується.

Дорожній збір планується ввести з 2016 року, але точна дата поки не визначена.

via Deutsche Welle

Читайте також:   «Укргазвидобування» почне випуск дизпалива стандарту Евро-4

Напишіть відгук