Німеччина може провалити план з електромобілів

0
90

Німеччині, ймовірно, доведеться відкласти на два роки досягнення мети мати на дорогах 1 млн. електромобілів, реалізувати яку планувалося до 2020 року.

«З огляду на поточну динаміку ринку, досягнення мети в 1 млн буде, швидше за все, перенесено на 2022 рік», – йдеться в представленій канцлерці Ангелі Меркель доповіді Naional Platform e-mobility (Nationale Plattform Elektromobilität, NPE) консультативної ради уряду Німеччини, який контролює та аналізує розвиток електричної мобільності.

NPE був створений урядом Німеччини і acatech (Deutsche Akademie der Technikwissenschaften, Німецька академія наук і інженерії).

Згідно з доповіддю, минулого року число нових реєстрацій електромобілів у Німеччині збільшилося більш ніж у двічі, що є самим стрімким зростанням в світі. До кінця 2017 року в країні було зареєстровано 131 000 електричних транспортних засобів. Зростанню продажів сприяв запуск у 2016 році програми субсидування загальною вартістю 1 млрд. євро, що частково фінансується німецькою автомобільною промисловістю з метою збільшення використання електрокарів.

Більшість споживачів як і раніше розчаровані високою ціною електромобілів, їхньою невеликою дальністю пробігу від одного заряду батареї та браком станцій зарядки.

Коаліційний уряд Німеччини планує послабити податкове навантаження на водіїв електромобілів, додати, щонайменше, ще 100 000 пунктів зарядки по всій країні і субсидувати спільне використання електромобілів, щоб прискорити перехід на більш екологічний транспорт. Також ним чиниться тиск на автовиробників, щоб ті об’єдналися для створення виробництва твердотільних акумуляторних батарей в країні, яке буде конкурувати з азіатськими продуктами.

Джерело

Читайте також:   У Китаї представлений електрокроссовер з запасом ходу більше, ніж у Тесли

Напишіть відгук