Nissan Micra готується до серьозного редизайну

0
693

Презентація Nissan Micra нового покоління вже не за горами. Очікується, що новинку представлять в жовтні цього року на автосалоні в Парижі. З наближенням дебюту випробувальні прототипи поступово скидають «зайвий» камуфляж, що дозволяє краще розглянути особливості хетчбека і порівняти його з минулорічним концептом Sway.

Стає очевидним, що зі зміною поколінь Nissan Micra буде вже менше мініатюрним і, відповідно, отримає більш просторий . У наступного покоління більше не буде характерних для нинішнього округлостей, і якщо поясна лінія, як і раніше плавно підвищується від капота до корми, то задня частина даху, навпаки, «притиснула» вхід на другий ряд сидінь, а З-подібні ліхтарі «відкусили» з боків шматки п’ятої двері.

Nissan Micra 2017

Передня частина кузова розсічена V-подібної гратами радіатора і доповнена більш великими фарами з інтегрованими світлодіодними ходовими вогнями. Такі японці вже показували в березні 2015 року на прикладі -кара Sway, що на 23 см довше і на 11 мм ширше нинішньої Micra, а також має збільшену на 12 см колісну базу. Сфотографувати інтер’єр новинки автопапарацці поки не вдалося, хоча раніше в компанії пообіцяли застосувати в обробці салону більш якісні матеріали.

Nissan Micra 2017

За попередньою інформацією, Nissan Micra п’ятого покоління отримає платформу CMF-B, а також отримає в своє розпорядження трьох – і чотирициліндрові двигуни, які будуть поєднуватися з п’яти – і шестиступінчастою «механікою» або варіатором. Хетчбеки для Європи будуть збирати на заводі поряд з Парижем. Продажі почнуться в кінці 2016 – початку 2017 року.

Джерела: Autocar, Worldcarfans

Читайте також:   Renault змінив одну букву в новій версії Captur

Напишіть відгук