Nissan підготував масштабне оновлення електромобіля Leaf

0
138

У серпні цього року компанія Nissan представить оновлену версію електромобіля Leaf. Головною особливістю машини стане нова батарея, яка забезпечує істотне збільшення запасу ходу.

За словами глави Nissan Карлоса Гона, наприкінці літа в продаж надійдуть оновлені хетчбеки Leaf з новою акумуляторною батареєю ємністю 30 кВт • год замість нинішніх 24 кВт • год. Завдяки модернізованому компоненту, зможе проїжджати до 200 км від однієї 100-відсоткової зарядки замість нинішніх 135 км. Про це топ-менеджер повідомив під час виступу на щорічних зборах акціонерів компанії.

Ще більш вражаючі показники продемонструють «Ліф» наступних поколінь. Зараз японський автовиробник розробляє принципово нові акумулятори. Вони будуть істотно легше, компактніше і, що особливо важливо, дешевше нинішніх. При цьому запас ходу машини можна буде збільшити до 500 кілометрів.

Всі ці заходи повинні підстьобнути продажі електромобілів японської марки. За результатами перших п’яти місяців 2015 обсяги реалізації моделі в США знизилися на 25% в порівнянні з аналогічним показником минулого року. Причиною падіння продажів називається скорочення держпрограм з підтримки екотранспорта, а також поява більш дешевих машин на вторинному ринку. Втім, незважаючи на досить істотний спад, Nissan і раніше залишається найбільшим продавцем електроавтомобілів у світі з 41-відсотковою часткою ринку.

ZR

Читайте також:   Toyota розкрила характеристики гібрида Prius нового покоління

Напишіть відгук