Nissan представив маленького «Титану»

0
377

Компанія # представила на автосалоні в Нью-Йорку новий повнорозмірний пікап #Titan. В ієрархії марки він займе місце на щабель нижче «вантажівки» Titan XD другого покоління. «Молодший» схожий на велику модифікацію, але при цьому на 35 см коротше, а також побудований на абсолютно іншій платформі.

Новий Titan є повністю американської розробкою. За словами віце-президента підрозділу Trucks North America компанії Nissan, про випуск моделі було прийнято в штаті Теннесі, дизайн розроблявся в Каліфорнії, проектуванням займалося підрозділ в Мічигані, тести проводилися в Арізоні, збірка налагоджена в Міссісіпі, а двигуни будуть виготовляти в Індіані і в Теннесі. Новинка виступить у самому насиченому сегменті повнорозмірних «полутонников». Габаритна довжина чотирьохдверної версії складає 5.8 м, ширина – 2 м, висота – 1.95 м, а розмір колісної бази дорівнює 3.53 м. При цьому розміри кабіни просто «Титану» точно такі ж, як у моделі з приставкою XD.

Titan буде пропонуватися в модифікаціях 4×2 і 4×4 з трьома типами кабіни і такою ж кількістю варіантів довжини навантажувальної площадки (1.6 м, 2 м і 2,5 м). Як і у старшого пікапа, новинка отримає п’ять рівнів оснащення: S, SV, PRO-4X, SL і Platinum Reserve. Першим заявлений 5.6-літровий бензиновий двигун V8 Endurance потужністю 390 к. с. (543 Нм) з безпосереднім уприскуванням палива, системою зміни фаз газорозподілу, а також ступенем стиснення 11.2:1. Коробка передач – 7-ступінчастий «автомат». Новинка надійде в влітку 2016 року, ціни будуть названі пізніше. Пізніше в гаммі нової моделі з’явиться бензиновий двигун V6.

Читайте також:   Nissan Micra готується до серьозного редизайну

Напишіть відгук