Nissan Qashqai зазнав істотної модернізації

0
126

Nissan – найбільш продаваний кросовер в Європі – зазнав істотної модернізації. Виробництво автомобіля почалося на британському заводі в місті Сандерленд. Оновлення торкнулися чотирьох областей: зовнішній дизайн; якість матеріалів в інтер’єрі, їздові якості, плюс нові технології Nissan Intelligent Mobility.

Головне нововведення – поява системи автономного управління , яка буде встановлюватися на Nissan Qashqai вже з весни 2018 року. Вона буде контролювати прискорення, гальмування і кермування на односмуговій дорозі, допомагати водієві в умовах щільного трафіку та під час їзди на високій швидкості.

Новий Nissan Qashqai будуть пропонувати з бензиновими двигунами об’ємом 1,2 л (110 л. С.) І 1,6 л (163 л. С.), А також з 1,6-літровим 130-сильним турбодизелем. Як і раніше, будуть доступні версії з механічною КПП і варіатором, переднім або повним приводом.

У зв’язку з виходом нового Nissan Qashqai в британське підприємство було інвестовано близько 53 млн. фунтів, головним образом для збільшення виробничих потужностей. Сьогодні Nissan Qashqai експортується більш ніж в 100 країн. Кожен п’ятий автомобіль, що поставляється Великобританією – це кросовер Qashqai. Починаючи з 2007 року випущено вже 2,8 млн. автомобілів.

Читайте також:   Новий Nissan Leaf для Європи запущений у виробництво

Напишіть відгук