Nissan розпочав роботу над новим поколінням серії Z

0
223

Нинішній спортивний Nissan 370Z випускається на японському заводі Точігі з 2009 року. Він модернізований до нового модельного сезону, але цього недостатньо, щоб відповідати сучасним тенденціям.

У Nissan прекрасно розуміють, що не можуть існувати без спортивної лінійки Z, яка стала іконою у всьому світі. І головний дизайнер компанії Альфонсо Альбаіса підтвердив, що почалися роботи над наступником Nissan 370Z. За його словами, це величезна відповідальність – розробити стратегію та філософію розвитку спортивного спрямування Nissan. Цілком зрозуміло, що будучи найгарячішим прихильником класичних Nissan 240Z або Nissan 300Z, неможливо копіювати їхні технічні рішення в новому автомобілі Z.

У техніці зміниться все, і, перш за все, завдяки новим електричним силовим установкам. Поява електродвигуна на задній осі перетворює класичний 370Z в повнопривідний автомобіль. Так що про задній привід забути можна вже зараз. І це підтверджують фахівці і з Infiniti.

Обидві компанії працюють спільно над новою повноприводною концепцією концерну, яка і буде застосована в новому Nissan 390Z. Це ім’я поки тільки обговорюється. Гібридна силова установка буде приводити до руху обидві осі. Але турбуватися особливо не варто. Миттєвий максимальний крутний момент, що приходить на задню вісь від електродвигуна, зробить управління новим Nissan Z по справжньому захоплюючим.

Що стосується двигуна, то гаряче обговорюється застосування трилітрового V6 бітурбо, який вже використовується в Infiniti Q60 Red Sport. Це мотор з того ж сімейства, яким оснащений і Nissan GT-R. Він легко розвиває 400 к.с. потужності і 475 Нм крутного моменту.

Джерело

Читайте також:   Наступний електрокар BMW зможе проїхати 700 км без підзарядки

Напишіть відгук