Nissan створює єдину платформу для електрокарів і автомобілів з ДВС

0
441

Нова модульна платформа # дозволить створювати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, а також з повністю електричними силовими установками. Шасі з’явиться через п’ять років і ляже в основу кількох нових моделей, включаючи електричний спорткар і .

В Nissan розраховують, що нова платформа дозволить значно розширити модельний ряд електрокарів.

«Ми не будемо обмежуватися тільки на розробці моделі . В даний час ми є провідним виробником електромобілів, проте не зможемо довго зберігати цей статус з одним автомобілем. Тому наш план полягає в розширенні лінійки»

Раніше також стало відомо, що Nissan представить в 2016 році новий гібридний на зразок Chevrolet Volt. Він буде приводитися в рух електромоторами, а невеликий ДВС виступить в ролі генератора для підзарядки тягових батарей. Разом з цим альянс Renault-Nissan готується до запуску нового електрокара початкового рівня. Очікується, що він вийде на китайський ринок під одним з місцевих брендів. Глава альянсу Карлос Гон назвав новинку «дуже дешевим автомобілем», хоча і не розкрив інших подробиць.

Nissan показав прототип електричного спорткара в 2011 році. Концепт Esflow укомплектований 107-сильним електродвигуном на задній осі. З 0 до 100 км/год він розганяється за 5 секунд.

Джерело: Auto Express

Читайте також:   До кінця року всі машини ДАІ отримають відеореєстратори

Напишіть відгук