Nissan створив пікап для служб порятунку

0
76

Співробітники бразильської дизайн-студії Nissan придумали варіант пікапа Frontier (Navara) для служб порятунку. За задумом творців, оснащений позашляховими покришками, шноркелем і системами зберігання для спорядження автомобіль здатний здійснювати рятувальні місії у будь-яких куточках країни.

Зовні концептуальний Nissan Frontier Sentinel відрізняється синім кольором кузова Thunder-Blue, натхненням для якого стало забарвлення гіацинтового ари – папуги, що мешкає на північному сході, заході та в центральних регіонах Бразилії. Жовті акценти в екстер’єрі та інтер’єрі пікапа повинні символізувати електричний ланцюг.

Nissan Frontier Sentinel обладнаний двома блоками батарей від електрокара Leaf, які виступають додатковими джерелами енергії, набором ящиків для зберігання інструментів, спорядження та одягу, складаною платформою для запуску пошукових дронів, а також дугою безпеки з вбудованими відсіками для зберігання дрібних речей і розетками.

Про технічну начинку подробиць немає. Ймовірно, під капотом пікапа встановлений стоковий бітурбодизель об’ємом 2,3 літра і потужністю 190 кінських сил (450 Нм крутного моменту). Коробка – семидіапазонний «автомат». Привід – повний з примусовим підключенням передньої осі.

Джерело

Читайте також:   Гривневі ціни на автомобілі почали знижуватися

Напишіть відгук