Nissan відкликав 47 тисяч хетчбеків Leaf через проблеми з гальмами

0
275

У електромобілів #Nissan #Leaf виявлена потенційна проблема з гальмівними механізмами. Проблема зустрічається в машинах для північноамериканського регіону, які були випущені в період з 19 листопада 2012 року по 31 липня 2015 року.

За даними виробника, кампанія торкнеться 46 859 автомобілів, проданих у США і 679 машин з Канади. Під експлуатації машин в умовах низьких температур існує ймовірність замерзання реле підсилювача гальм, з-за чого водієві доводиться сильніше тиснути на педаль для належного уповільнення. В Національному управлінні безпеки руху на трасах США (NHTSA) не мають даних про ДТП, викликаних даною проблемою, але попереджають, що вона збільшує ризик потрапляння в аварію.

“Проблема вирішується шляхом перепрограмування керуючої електроніки автомобіля і не займає багато часу. Виробник проведе всі сервісні роботи безкоштовно. Інформації про аналогічну сервісної акції для європейських версій Nissan Leaf не надходило.”

Одна з найбільших відзивних кампаній з Nissan Leaf відбулася в 2014 році. Тоді виробник викликав у сервісні центри власників 29 165 електромобілів 2013 і 2014 модельних років для виправлення неполадок з датчиком подушок безпеки, який неправильно інтерпретував навантаження на передньому пасажирському кріслі і включав «подушку», навіть якщо сидіння було вільним.

Джерело: AFP

Читайте також:   У 2015 році кількість електромобілів в Україні зросло на 393%

Напишіть відгук