Nissan випустить гібрид на агрегатній базі Mitsubishi

0
156

Компанія почала розробку нового автомобіля з плагін-гібридною силовою установкою. За попередньою інформацією, новинка буде побудована із застосуванням технологій Motors, яка нещодавно офіційно увійшла до альянсу -Nissan.

Донедавна основні зусилля Nissan в сегменті транспортних засобів з альтернативними силовими установками були спрямовані на . Однак з придбанням 34% акцій Mitsubishi Motors, у «Ніссані» вирішили скористатися деякими напрацюваннями нових партнерів по альянсу .

«Електромобілі залишаються нашим пріоритетним напрямком, але ми потребуємо «мосту» (між автомобілями з традиційними ДВС і електрокарами, прим. ред.). Ми розробляємо плагін-гібрид для Європи», – розповів Auto Express керівник відділу дослідження і нових розробок Nissan Europe Такеші Сіракава.

Nissan Gripz оснащений бензиновим мотором, який виступає в ролі генератора. Рушає автомобіль з допомогою електродвигуна від Nissan Leaf.

За інформацією британського видання, Nissan зацікавила силова установка кроссовера Mitsubishi Outlander . Ніссанівські гібриди наступних поколінь можуть бути побудовані із застосуванням деяких технологій зазначеного позашляховика Mitsubishi. Не виключено, що це буде заряджання від побутової електромережі Qashqai або серійна версія концепту Nissan Gripz, презентованого в 2015 році на автосалоні у Франкфурті.

Джерело: АвтоУа

Читайте також:   Паркувальні місця для електрокарів - 100% до 2030 року

Напишіть відгук