Нові фари від BMW – не засліплюють і світять на 600 м

0
227

Компанія випустила нове відео, яке демонструє нову інноваційну лазерну оптику, встановлену на концепті M4 Iconic Lights.

Сам незвичайний концепт дебютував ще в січні в США в рамках виставки споживчої електроніки CES, куди його привіз німецький автовиробник, щоб продемонструвати свої останні досягнення в області світлотехніки. Автомобіль оснащений лазерними фарами нового покоління і органічними світлодіодами (OLED) в задніх ліхтарях.

Задні фари з органічними світлодіодними елементами, кожен завтовшки всього 1,4 мм, споживають менше енергії в порівнянні з LED-елементами, але при цьому виробляють більше яскраве світло. Завдяки своєму невеликому розміру є можливість обігравати дизайнерські задумки. Крім того, при русі по вузькій дорозі електроніка активізує лазерну підсвічування, проєцируюци на землю реальну ширину машини. За задумом компанії, така функція допоможе водієві краще відчувати габарити машини, щоб не зачепити перешкоду або уникнути з’їзду на узбіччя.

Крім цього лазерні фари купе наділені здатністю випускати світловий пучок дальністю близько 600 метрів. Також такі фари включають систему anti-dazzle system, яка не засліплює водіїв зустрічного транспорту. Про це виробники повідомили в офіційному прес-релізі. Згідно з останніми повідомленнями в пресі, OLED- технології з’являться “найближчим часом” на моделі М2, яка дебютує у вересні на Франкфуртському автосалоні. За іншою інформацією, задні ліхтарі з органічними світлодіодами з’являться на майбутній моделі M4 GTS, яка буде представлена в серпні і отримає також систему упорскування води.

Читайте також:   Універсал Seat Leon X-Perience вже в Україні

Напишіть відгук