Нові проблеми автовиробника Volkswagen

0
3201

Європейська комісія розкритикувала Volkswagen Group за невиконання вимог щодо усунення наслідків дизельного скандалу, оскільки рішення інженерів концерну хоч і знижує концентрацію токсичних речовин у вихлопних газах, але одночасно знижує й потужність моторів. Представники Єврокомісії намагаються змусити Volkswagen «вжити більш ефективні дії» для поліпшення ситуації з автомобілями, що підлягають відкликанню.

Повідомляється, що на даний момент концерн відкликав близько 8,5 млн автомобілів з 11 млн, що мають подібні проблеми. Однак не завжди ремонт та оновлення ПЗ блоку керування двигуном давали позитивний результат. Найчастіше істотно знижувалася потужність моторів, про що сигналізували клієнти компанії.

Фактично Volkswagen вже відремонтував 80% від усіх автомобілів, але ефективність ремонту Єврокомісія поставила під сумнів. У релізі комісії сказано, що «концерн не може надати 100% гарантію того, що ремонт не зробить негативний вплив на динамічні характеристики автомобілів».

Єврокомісія, крім іншого, намагається натиснути на концерн, щоб він визнав вчинення злочину, як зробив це в США, отримавши багатомільярдний штраф та обов’язок виплатити американським клієнтам ще кілька мільярдів доларів.

Джерело Автоблог

Читайте також:   Volvo 360c: яким може бути безпілотний електромобіль майбутнього

Напишіть відгук