Новий електрокроссовер Kia Niro EV засвітився на фото

0
607

Представлені перші зображення електрокара . Електричний Кіа представлять через кілька днів на шоу CES-2018 у Лас-Вегасі. Раніше представники корейської марки заявляли, що його продажі почнуться вже в цьому році. Демонструючи тізер концепту, в компанії відзначили, що електричний отримає ергономіку і інтерфейс, які «ніколи ніхто не бачив раніше»Ще одна особливість прототипу – система освітлення з рухомою графікою, яка з’явиться у серійної версії автомобіля через кілька років. Інформації про ці пристрої, як і технічні характеристики шоу-кара в компанії не надали.

Хоча технічні характеристики компанія не розкрила, існує ймовірність, що у Niro EV буде багато спільного з Kona EV. Очікується, що останній буде пропонуватися з батареями ємністтю 40 кВт · год і 64 кВт · год. В останньому випадку запас ходу по американському циклу EPA складе 334 км. На ринку США Kona EV з’явиться в 2019 році. Імовірно, модель з батареєю ємністю 64 кВт · год буде коштувати близько 40 тисяч доларів.

Поки що компанія не показала зображення інтер’єру, але вже зараз відомо, що Niro EV зможе похвалитися абсолютно новим людино-машинним інтерфейсом (Human-machine interface, HMI). У компанії стверджують, що нічого подібного на автомобіль раніше не встановлювалося.

Крім Niro EV представить кілька прототипів інтер’єрів майбутнього з розважальними комплексами, що підтримують 5G, а також свої розробки в області автономного управління.

 Новий електрокроссовер Kia засвітився на фото

Судячи з офіційних тізера, новий Kia Niro EV відрізняється від гібридної версії світлодіодним оптикою і підсвічуванням фальшрадиаторної решітки.

Джерело:KIA

Читайте також:   Volkswagen почав розробку самого дешевого електрокара

Напишіть відгук