Новий електромобіль BMW показали на офіційних фото

0
221

З’явилася можливість вивчити зовнішність новинки. Електромобіль носить статус концепту, а серійний варіант з’явиться у 2021 році.

Тепер ми точно знаємо, що перед нами електричний кросовер, створений за останньою модою. До того ж, на відміну від BMW iX3, в основу якого покладений традиційний кросовер, серійний варіант концептуального iNEXT буде повністю самостійною моделлю.

До речі, BMW оголосили про амбітні плани створення нових 12 електромобілів до 2025 року, ще 13 будуть представляти собою електрифіковані модифікації існуючих автомобілів. У компанії обіцяють, що найпотужніший автомобіль буде мати у своєму розпорядженні більш ніж 800 к.с. і розженеться до 100 км / год швидше ніж за 3 секунди. Дуже ймовірно, що мова в цьому випадку йде про електричний суперкар i9. Можливо, в модельній лінійці баварського бренду з’являться також і водневі автомобілі.

Говорячи ж про BMW iNEXT, складно сказати, в якому вигляді електромобіль добереться до серійного виробництва. Прототип виглядає дуже футуристично, але деякими яскравими рішеннями, мабуть, доведеться пожертвувати на догоду оптимізації виробничого процесу.

Джерело

Читайте також:   Профільний комітет ВРУ рекомендє депутатам відхилити  законопроект про тимчасове скасування ПДВ для електромобілів

Напишіть відгук