Новий електромобіль Nissan Leaf представлений офіційно

0
33

У Лас-Вегасі на виставці Consumer Electronics Show відбулася довгоочікувана презентація нової версії електромобіля Nissan Leaf. Новий Leaf отримав назву ePlus. Електромобіль оснащений 62 кВтг акумулятором, також він має більшу автономність, ніж попередні моделі. Розробники запевняють, що на одному заряді новинка зможе проїжджати до 360 км.

Що стосується зарядки автомобіля за стандартом CHAdeMO, то вона практично не змінилася у порівнянні зі стандартним Nissan Leaf другого покоління, який проїжджає до 240 км за допомогою батареї на 40 кВтг. Варто відзначити, що батарею для електромобіля створювали фахівці компанії LG – вони використовували такі самі батарейні осередки, як у попередніх версій, однак збільшили щільність їхнього розміщення. Також в новій моделі, як і раніше, пасивне охолодження. При цьому компанія надає гарантію на батарею на 8 років або 160 тисяч км пробігу. Зарядити до 80% батарею можна всього за 40 хвилин.

Новий Leaf ePlus має двигун потужністю 150 кВ або 200 к.с. (звичайний Leaf другого покоління має 150 к.с.). Таким чином, автомобіль вдалося зробити більш швидким.

В Японії новинка буде коштувати від 38 300 доларів. Орієнтовна вартість в Європі – 45,5 тисяч євро.

Джерело

Читайте також:   Україна скасувала спецмито на автомобілі з Узбекистану

Напишіть відгук