Новий електричний кросовер VW з запасом ходу 330 км за доступною ціною

0
46

VW Group прагне зайняти панівну позицію в сегменті виробників електрокарів і продовжує роботу над своєю новою лінійкою електромобілів. Первістком стане хетчбек VW ID Neo, який з’явиться пізніше у цьому році. Але найдешевшим представником електричного модельного ряду стане компактний кросовер, який можна порівняти за розмірами з новим VW T-Cross.

Своїми міркуваннями про дизайн новинки ділиться AutoExpress. Звичайно, це всього лише рендери, які можуть і не мати зв’язку з реальністю. Ніхто навіть ще не бачив тестових прототипів в камуфляжі. Проте, візуалізація заслуговує на увагу.

Подивіться, наскільки акуратно продемонстровані сучасні прийоми дизайнерів Volkswagen. Видно безліч відсилань, що відтворюють концепти серії VW ID – широке використання скла, віконця в передніх стійках і вузька зовнішня світлотехніка.

Швидше за все, як базова модель лінійки, новий кросовер отримає комплект елементів живлення ємністю 48 кВтг, що забезпечує близько 330 км пробігу. Привід передбачається тільки задній. Інші ж моделі отримають батареї, що пропонують долати відстані в 450 км і навіть 550 км.

Згідно зі стратегією, концерн має намір продати в 2020 році 100 тисяч електромобілів, а до 2025 року кількість вироблених на модульної млатформе MEB електромобілів має становити 1 мільйон. Цьому також посприяє компактний електрокросовер, орієнтовна вартість якого не повинна перевищувати 25 тисяч доларів.

Джерело

Читайте також:   Український авторинок зріс на 41% в 2016 році

Напишіть відгук