Новий мінімобіль Bicar: гібрид скутера, електрокара та велосипеда

0
462

Для постійно зростаючих міст потрібні мініатюрні, екологічні та недорогі автомобілі, вирішили студенти Цюріхського університету й створили «щось» на одну персону.

Багато мегаполісів страждають від пробок і завантаженості автомобілями. Малюк Bicar, розроблений в Швейцарії, – електрична суміш скутера, електромобіля та велосипеда, призначений для боротьби з цією проблемою.

Бікар – це електромобіль на трьох колесах. Ідея такого транспортного засобу з’явилася ще у 2015 році, а прототип почали активно розробляти тільки зараз. Розробники унікальної машинки протягом найближчих двох-трьох років сподіваються отримати схвалення ЄС, тоді знайдуться спонсори, і справа піде веселіше. Після цього Бікар може з’явитися в містах Швейцарії як каршерінговий автомобіль. Доїхав куди треба, залишив його, і твоє місце тут же зайняв інший бажаючий. Це схоже на місце в громадському транспорті: звільнилося – сідаєш ти.

Бікар можна використовувати протягом усього року, у нього суперкомпактний дизайн, для парковки він вимагає зовсім маленький клаптик простору. У нього невеликий електромотор, здатний розвивати до 45 км / год, який залишається безпечним та стабільно працює навіть при поганих дорожніх умовах. Кабіна водія крихітна, але вона захистить від холоду й дощу, що дозволить використовувати кар круглий рік, пише німецька autogazette.de.

Ряд швейцарських компаній вже висловили свою зацікавленість у просуванні проекту.

Джерело

Читайте також:   Renault Zoe нового покоління отримає автопілот

Напишіть відгук