Новий Opel Astra L з’явиться у 2021 році

0
195

Компанія Opel та її британська дочка Vauxhall перейшли під управління французької PSA Group, що обіцяє для її модельного ряду суттєві зміни. Однією з перших ластівок в новій концепції німецької марки повинна стати популярна в Європі Astra.

Повідомляється, що Opel Astra L перейде на нову платформу EMP2, на якій базується багато моделей PSA Group, у тому числі позашляховик Opel Grandland X. Це рішення дозволить компанії залучити більше двигунів від французького автогіганта. У тому числі бензинові двигуни з діапазоном потужності від 108 до 217 кінських сил, а також дизельні мотори потужністю від 99 до 177 кінських сил.

Однак Astra також повинна вийти на новий рівень. Автомобіль отримає гібридну силову установку орієнтовною потужністю у 197 кінських сил. Це рішення вписується в концепцію розвитку PSA Group, що передбачає істотне розширення лінійки гібридних і повністю електрифікованих моделей у найближчі роки.

Зовнішній дизайн моделі також повинен стати більш динамічним, ніж у поточної моделі, але її також чекають оновлення. Ймовірно, рестайлінгова версія нинішнього покоління Opel Astra дебютує до кінця поточного року, оскільки Opel вирішив пропустити Паризький автосалон в жовтні.

Джерело

Читайте також:   Оновлену Mitsubishi Delica вже очікують японські дилери

Напишіть відгук