Новий шорт-лист премії BMW Art Journey

0
232

Group і Art Basel оголосили імена нових претендентів на премію Art Journey – спільну ініціативу з пошуку і підтримки початківців художників з усього світу . Шорт-лист номінантів був представлений експертним журі в спеціальній лаунж-зоні на виставці Art Basel в Гонконзі, що пройшла в кінці березня 2016 року. У шорт-лист увійшли іранська фотожурналістка Потемнів Таваколян, лондонська фотохудожниця Ебігейл Рейнольдс і філіппінський художник і фотограф Елвін Зафра.

За визнанням міжнародних експертів, в цьому році в секції Discoveries були представлені виключно сильні роботи, і підсумковий шорт-лист включив дуже талановитих і різнопланових художників. Потемнів Таваколян отримала світове визнання завдяки своїм фоторепортажам з країн Західної Азії, опублікованими в провідних світових виданнях – Time, Der Spiegel, Le Monde і The New York Times. Для виставки Art Basel в Гонконзі іранська фотожурналістка підготувала різноформатну фото-інсталяцію, що розповідає про жителів Тегерана. Ебігейл Рейнольдс, виставляється в галереях Лондона, Відня, Лос-Анджелеса, Сіетла і Ейндховена, представила в Гонконзі скульптуру зі своїх знімків, вперше надрукованих на скляній поверхні. Художній проект Елвіна Зафра присвячений дослідженню Національного столичного регіону Філіппін і німецького міста Ганновера, а також їх архітектури. Найближчим часом номінанти представлять свій проект ідеальної творчої подорожі. Переможець буде оголошений на початку літа 2016 року.

BMW Art Journey – спільна глобальна ініціатива BMW Group і Art Basel, запущена в 2015 році для підтримки початківців художників по всьому світу. Взяти участь у програмі можуть художники, які виставляють свої роботи в секторах Discoveries і Positions арт-ярмарки Art Basel в Гонконзі і Майамі-Біч. Експертне журі висуває шорт-лист з трьох претендентів, яким пропонується представити свої ідеї для подорожей, найкращим чином відображають і розвивають їх творчу манеру. Переможець секції Positions був оголошений на виставці Art Basel в Майамі Біч в лютому 2016 року. Ним став кельнський дует відеохудожників Хеннінга Фера і Філіпа Рюра.

Крім виставки Art Basel в Гонконзі BMW Group також є довгостроковим партнером Art Basel у Базелі і Майамі Біч.

 

Напишіть відгук