Новий Suzuki Swift розсекретили в мережі

0
341

Хетчбек # # наступного покоління буде представлений пізніше цього року, але в мережі вже з’явилися зображення нової моделі в стандартній комплектації і версії Sport. Джерела стверджують, що фотографії були зроблені під час закритої дилерській конференції і дають досить детальне уявлення про новинку.

Якщо в цілому пропорції, а також габарити нового Suzuki Swift нагадують про нинішнього покоління, то передня частина кузова, включаючи оптику, форму решітку радіатора і бампери у наступній версії повністю нові. Також помітні інші задні ліхтарі і заховані в задню стійку кузова ручки дверей у п’ятидверного варіанта. «Спортивні» мотиви також простежуються в салоні – спідометр і тахометр розміщені в глибоких колодязях» , центральні повітроводи округлилися, а у мультимедійної системи стало менше клавіш, що свідчить про сенсорне керування. Також по-іншому скомпонований блок кліматичної системи.

За неофіційною інформацією, новий Swift побудують на одній платформі з хетчбеком Baleno. Попередньо, моторна гамма включить нову 1.0-літрову бензинову «турботрійку» потужністю 110 л. с., а також 1.4-літровий агрегат з шестиступінчастою «механікою» для версії Sport. Остання з’явиться трохи пізніше, ніж базова і буде відрізнятися переналаштованною підвіскою, а також посиленими гальмами. Не виключено, що від «Балено» новинці дістанеться і 1.2-літровий «атмосферник» потужністю 89 л. с. Крім «механіки» буде пропонуватися шестиступінчастий «автомат».

За інформацією Auto Express, публічна презентація нового Suzuki Swift відбудеться у другій половині 2016 року, а в продаж він надійде в 2017 році.

Читайте також:   Патрульна поліція: стан по регіонах на 1 грудня

Напишіть відгук