Обслуговування автомобіля в літній період

0
177

Літо – це період відпусток і заміських поїздок, і щоб у цей сезон автомобіль служив без нарікань, потрібна ретельна стану машини.

  1. Почати варто з перевірки роботи гальм, огляду гальмівних дисків, а також шлангів і колодок.
  2. Не варто забувати і про перевірку температури кипіння гальмівної рідини, тиску в шинах і цілісності протектора.
  3. Свічки запалювання відіграють важливу роль у роботі автомобіля. Тому слід переконатися в їх справній роботі, а в іншому випадку – замінити. Не варто забувати і про дотримання інтервалів їх заміни.
  4. Варто пам’ятати і про перевірку клинових ременів, їх огляду на наявність пошкоджень, а також перевірці натягу.
  5. У літній період несправні акумулятори часто виходять з ладу. Недолік уваги до акумулятора може призвести до ситуації відмови від роботи деяких елементів автомобіля. Слід проводити перевірку працездатності свого акумулятора і при необхідності замінити або зарядити зарядним пристроєм.
  6. Перевірте лампи і видимість в темний час доби, а також при вологій погоді. Візьміть з собою запасний комплект ламп, не забудьте перевірити повноту комплектації запасного набору ламп.
  7. Особливо важливу роль в спекотну пору року грає кондиціонування повітря. Своєчасна перевірка та чистка допоможе Вам відчувати себе максимально комфортно при водінні автомобіля.
  8. При тривалому використанні салонний фільтр забруднюється і потребує заміни. Адже його основною функцією є захист пасажирів від пилку і бруду, а також запобігання запотівання скла, тож потурбуйтесь про його своєчасну заміну.
  9. Важливим аспектом є і своєчасна перевірка терміну придатності ліків в аптечці, а також їх своєчасна заміна.
Читайте також:   ДАІ перевіряє б/у ринок на наявність крадених авто

Напишіть відгук