Очікується поява спецверсії седана Volkswagen Polo

0
241

Компактний седан Volkswagen Polo в оснащенні Joy буде випущений лімітованою серією – всього продадуть 500 таких автомобілів. Стартовий цінник Joy становить 13 500 доларів.

Volkswagen Polo Joy базується на комплектації Comfortline і може оснащуватися усіма доступними моторами: атмосферними 90-сильним (з 5МКП) і 110-сильним (з 5МКП або 6АКП), а також 125-сильним турбодвигуном (з 6МКП або 7АКП).

Особливістю такої версії стане також вибір варіацій комбінованого забарвлення кузова: помаранчевий Copper з чорним Deep, сріблястий Reflex в поєднанні з чорним Deep, сірий Tungsten з червоним Ruby. Автомобіль отримує ще 15-дюймові литі колеса Woodstock, затемнені задні ліхтарі і світлодіодну головну оптику з ДГЗ.

Крім того, німецький виробник додав в стандартне оснащення всіх комплектацій додаткове обладнання, до якого в моделі Polo Joy входять: аудіосистема R 340 з тачскріном діагоналлю 6,5 дюймів, чотири динаміка, камера заднього огляду, обігрів лобового скла, електрорегулювання та обігрів зовнішніх дзеркал тощо.

Volkswagen Polo 2019 модельного року в базовому оснащенні оснащується затемненими ліхтарями від версії GT у всіх комплектаціях. Круїз-контроль, крім Drive, з’явився в версіях Comfortline, Highline, GT. Комплектація Trendline доповнена аудіосистемою R 140. Версія Polo Drive комплектується переглянутої галогеновою оптикою. Виконані й інші зміни в комплектаціях. Чи був переглянутий прайс-лист моделі, виробник не повідомляє.

Джерело

Читайте також:   Верховна Рада проголосувала за підвищення штрафів для нетверезих водіїв

Напишіть відгук