Офіційний показ Audi E-Tron заплановано на 17 вересня 2018

0
346

Спочатку компанія Audi планувала представити готовий до виробництва E-Tron 30 серпня в рамках саміту Audi в Брюсселі, але потім гендиректор компанії потрапив за ґрати через «Дізельгейт» і план зірвався. Опубліковані свіжий прес-реліз і тизер Audi E-Tron  розкривають намір виробника представити свій перший серійний електромобіль 17 вересня на спеціальному заході в Сан-Франциско.

Перший з трьох запланованих електромобілів в портфелі Audi до 2020 року, E-Tron за останні роки представили в безлічі тізерів після дебюту однойменного концепту ще у 2015 році. Після офіційної презентації виробничої версії електро-кросовер з нульовими викидами відразу ж надійде в продаж в Сполучених Штатах. Для замовлення пропонується зробити внесок $ 1 000, що відшкодовується, з можливістю відстеження броні та процесу доставки автомобіля до місцевого дилера.

Цікаво відзначити, що в рамках події в Сан-Франциско компанія Audi розкриє свої плани на майбутнє. Можна припустити, що німецький автовиробник проллє світло на свої електричні амбіції, в тому числі на моделі E-Tron Sportback і E-Tron GT.

Тим часом, кросовер Audi E-Tron увійде в історію як перша серійна електрична модель виробника, а також перший автомобіль з камерами заднього виду замість звичайних бічних дзеркал.

Джерело

Читайте також:   Експерти назвали п'ять кращих електрокарів сучасності

Напишіть відгук