Окупанти закрили Крим для автомобілів на українських номерах

0
434

Як відомо, окупаційна влада Криму зобов’язали власників транспортних засобів з числа громадян, які проживають на території півострова, а також юридичних осіб , до 1 квітня 2016 року замінити реєстраційні знаки, видані до 18 березня 2014 року в відповідно до законодавства України. Натомість жителям окупованого Криму видають документи російського зразка і автомобільні номери для Криму і Севастополя – 82-го і 92-го регіонів РФ. Всіх, хто не підкорився, мають намір штрафувати. А “для профілактики” закрили півострова на в’їзд автомобілів з українськими номерними знаками, в тому числі і машини з українськими реєстраційними знаками Криму.

«Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, які зареєстровані в Криму. Більш того, вони і не дозволяють громадянам України, які зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що «у них був час перереєструватися»,

Написав на своїй сторінці в Facebook речник Держприкордонслужби Олег Слободян .

В середу Державна прикордонна служба повідомила, що на адмінкордоні з Кримом з української сторони стоять вже кілька десятків машин під керуванням громадян України, яких окупанти не пропускають до Криму.

Читайте також:   Toyota розкрила характеристики гібрида Prius нового покоління

Напишіть відгук