Омелян запустив кампанію проти “гонщиків” на дорогах

0
82

Міністерство інфраструктури спільно з проектом, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні», розпочинає інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч».
Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми з проектом, що фінансується ЄІБ, «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні», розпочинаємо інформаційну кампанію з безпеки дорожнього руху з фокусуванням на контролі швидкості. Вона буде проводитися у Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та містах Києві і Одесі”, – сказав Омелян.

За його словами, метою заходу є інформування про прямі вигоди для українського суспільства та подальший вплив нещодавно затвердженої Стратегії та Плану заходів з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року та про діяльність проекту з підвищення обізнаності щодо заходів безпеки дорожнього руху, які можуть врятувати життя людей та захистити суспільство від негативного впливу дорожньо-транспортних пригод в Україні.

“Ми хочемо привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості, адже саме вона є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості ДТП. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів”, – наголосив міністр.

Джерело

Читайте також:   У ДТП на Прикарпатті травмувалися шестеро людей

Напишіть відгук