Онлайн-реєстрація авто з пробігом запрацювала у всіх МРЕВ Києва

0
272

Портал держпослуг iGov розширив перелік столичних МРЕВ, що підтримують попередню онлайн-реєстрацію старих машин. Нова процедура тепер доступна для відвідувачів центрів надання послуг ДАІ міста Києва.

Про розвиток порталу iGov.org.ua повідомив координатор проекту Дмитро Дубілет.

«Київ, вітаю! Сьогодні найбільш затребувана українцями (судячи за підсумками голосування) – реєстрації авто з пробігом – стала доступна на iGov для всіх МРЕВ міста!», – Написав він на своїй сторінці в Facebook. Також очікується, що незабаром ця послуга запрацює по всій Україні.

На даний момент крім Києва попередня онлайн-реєстрація старих автомобілів також доступна в одному МРЕВ Дніпропетровська.

Для реєстрації автомобіля необхідно ідентифікувати себе через банківську систему BankID, заповнити спеціальну форму і вказати зручний час і дату візиту в МРЕВ. Після перевірки введених даних співробітник МРЕВ відправить на вказаний при реєстрації email реквізити для оплати стандартних зборів. Далі необхідно приїхати безпосередньо в центр надання послуг ДАІ, пройти огляд автомобіля і отримати нові номерні знаки і .

Читайте також:   Законопроект про пільги для електромобілів прийнятий за основу

Напишіть відгук