Оновлений Mitsubishi Outlander представлений офіційно

0
187

У Нью-Йорку відбулася презентація оновленого кросовера Mitsubishi Outlander. Новинка незначно збільшилася по довжині і ширині, отримала новий дизайн кузова у фірмовому стилі Dynamic Shield і більше сотні різних доробок.

Оновлений Mitsubishi Outlander приміряв на себе дизайнерську концепцію Dynamic Shield, яка раніше демонструвалася лише на концептуальних автомобілях марки. Незважаючи на те, що профіль автомобіля видає в ньому все той же покоління моделі, фронтальна частина і корми змінилися досить кардинально і додали «стрімкості» у вигляд машини. Крім цього, автомобіль 2016-го модельного року отримав світлодіодну передню і задню оптику, нові 18-дюймові диски і змінену облицювання дверей багажника.

Розмір колісної бази новинки залишився колишнім і становить 2670 мм. У той же габаритна довжина вседорожника збільшилася на 38 мм (до 4693 мм), а ширина – на 11 мм (до 1811 мм). Також зросла жорсткість кузова і покращилася шумоізоляція салону та моторного відсіку. Підвіска і підсилювач керма вседорожника були переналаштовані для кращої керованості, а новий варіатор Jatco 8-го покоління повинен плавніше працювати, поліпшити динаміку машини і знизити витрату палива.

В інтер’єрі Outlander змін практично не відбулося. Незначно відрізняється рульове колесо, була оновлена оббивка сидінь, а також з’явилися нові декоративні елементи і дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення.

Моторна гамма залишилася незмінною – в США кросовер буде пропонуватися з перевіреними часом 2.0 і 2.4-літровими атмосферними «четвірками», а також з 3.0-літровим V6, який поєднується з класичним шестиступінчастим “автоматом” замість варіатора.

Як зміняться ціни моделі поки не повідомляється. Терміни дебюту новинки в штатах і у нас поки також не озвучені.

Читайте також:   З'явилася фотографія 10-мільйонного Ford Mustang

Напишіть відгук