Оновлений Honda Pilot став дорожчим

0
512
Honda Pilot 2018 Pricing Redesign - New Car Review

Минулого місяця Honda провела рестайлінг середнєрозмірного кросовера Pilot для американського ринку. В опублікованому тоді прес-релізі було вкрай мало інформації, а також всього одна фотографія, в результаті чого важко було оцінити повний спектр оновлень, які отримав цей автомобіль. Нарешті, компанія представила розширений прес-реліз, в якому розповіла про всі оновлення, які відбулися з кросовером.

Які технічні характеристики у моделі покращилися

Як і припускалося, в технічному плані Pilot практично повністю повторить дорестайлинговую модель: під капотом у неї буде працювати перевірена часом атмосферна «шістка» об’ємом 3,5 літра з віддачею в 280 сил. Працювати мотор буде з дев’ятишвидкісним «автоматом» ZF 9HP, але у базових версіях покупцям доведеться задовольнитися старою коробкою передач 6AT.

Відносно більш прогресивної коробки передач ZF були проведені деякі роботи: тепер кросовер в режимі Drive під час розгону буде рушати з другої передачі, завдяки чому покращиться плавність його роботи. Також другу передачу «автомат» не задіяти на крутих підйомах, а перша передача буде використовуватися коробкою під час активного розгону, в режимі «S», «Бруд» або «Пісок». Поліпшили японці й роботу системи Start / Stop, яка буде працювати швидше.

На опублікованих фотографіях салону можна помітити нове кермо, оновлені дверні карти, а також невеликі зміни в ергономіці передньої консолі.

Ціни на американському авторинку. З’явилася інформація і про ціни для американського ринку. Передньопривідна модифікація LX тепер оцінюється в 31 450 доларів США, що на 550 доларів дорожче, ніж коштував американцям кросовер у дорестайлинговой версії, але потрібно відразу ж зазначити, що тепер Pilot навіть в стандартній комплектації оснащується LED-фарами і ходовими вогнями, датчиками світла, а також пакетом безпеки Honda Sensing, який складається з адаптивного круїз-контролю, систем автоматичного екстреного гальмування, утримання та попередження про схід зі смуги. На стільки ж подорожчала і повнопривідна версія, яка оцінюється в 33 350 доларів.

Читайте також:   Mercedes-Benz знову оголосили відкличну компанію

Джерело Автоблог

Напишіть відгук