Opel представив передвісника майбутніх електрокроссоверов

0
288

Німецька компанія Opel представила прототип GT X Experimental, який покликаний дати уявлення про майбутні кросовери марки. Новинка була показана в дизайн-центрі «Опеля» в Рюсельхаймі.

Opel GT X Experimental укомплектували електричним мотором, характеристики якого поки невідомі. Двигун живиться від блоку літій-іонних батарей на 50 кВт-год з можливістю поповнення запасу за допомогою системи індуктивної підзарядки. За попередніми даними автомобіль оснащений системою напівавтоматичного керування.

Новинка побудована на новій легкій платформа. Габаритна довжина кросовера складає 4,06 м, що на 14 см менше ніж у нинішнього кросовера Mokka. Зовні автомобіль можна впізнати за відсутністю центральних стійок і за світлодіодними матричними фарами перевернутої L-подібної форми.

Інтер’єр концепт-кара виконаний в мінімалістичному стилі. У салоні немає механічних перемикачів та аналогових кнопок, але при цьому є повністю цифрова приладова панель, об’єднана з дисплеєм мультимедійного комплексу, а також тонке кермо.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Київська влада пообіцяла облаштувати 600 км велодоріг в столиці

Напишіть відгук