Оприлюднено детальний план реформи дорожньої галузі України

0
261

На офіційному сайті міністерства інфраструктури України оприлюднена «дорожня карта розвитку дорожньої галузі на 2015 – 2017 рр». У цьому документі вказані проблеми, поставлені перед відомством, а також кроки щодо їх вирішення та терміни виконання. У відомстві пообіцяли вчасно оновлювати інформацію по мірі зміни планів.

У Мінінфраструктури повідомили, що публікація «дорожньої карти» дозволить суспільству відстежувати і контролювати виконання намічених планів відомства з реформи дорожньої галузі.

«Це вже друга дорожня карта нашого департаменту. Для нас дуже важливо, щоб наші плани були узгоджені з очікуваннями громадян і потребами бізнес спільноти », – повідомив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автоперевезень Роман Хміль.

У прес-службі міністерства уточнили, що опублікований документ буде представлений на черговому засіданні транспортного комітету Верховної Ради. На сьогоднішній день, документ оприлюднений на офіційному сайті міністерства для обговорення з громадськістю та профільними асоціаціями. Допрацьована версія «карти» з урахуванням побажань і змін буде доступна в онлайн-режимі постійно.

Про більшість запланованих нововведення представники міністерства заявляли неодноразово, це будівництво бетонних доріг, споруда концесійної дороги у Львівській області, розвиток конкуренції на ринку, «Укравтодору», створення дорожніх фондів та їх наповнення за рахунок акцизного збору з пального і т.д.

Проект дорожньої карти розвитку дорожньої галузі України на період 2015 – 2017 рр.

mtu.gov.ua

Читайте також:   Mercedes-Benz анонсує прем'єру електрокара eSprinter

Напишіть відгук