Оприлюднено графік поточного ремонту київських доріг

0
297

Комунальна корпорація «Київавтодор» оприлюднила графік поточного (дрібного, термінового) ремонту автодоріг столиці в 2016 році. Документ містить повний список вулиць, на яких заплановано дорожні роботи, а також інформацію про площі підлягають ремонту пошкоджень.

Ремонтні роботи планується розпочати з настанням сприятливих погодних умов (середньодобова температура повітря більше +5°С). Всього в цьому році відремонтують близько 400 тис. кв. м дорожнього покриття. Документ затверджений Київською міською державною адміністрацією, проте терміни виконання робіт можуть бути змінені в залежності від функціональних можливостей постачальників і погоди.

Крім цього передбачено проведення капітальних робіт. Зокрема – продовження реконструкції проспекту Перемоги та просп. Бажана, вул. Васильківської на ділянці від Голосіївської площі до Амурської площі, завершення проектних та початок будівельних робіт транспортного вузла на перетині проспекту Перемоги з вул. Щербакова, вул. Петра Дегтяренка та вул. Академіка Туполєва.

Також буде продовжено капітальний ремонт бульвару Тараса Шевченка, Південного мосту, почнеться капремонт вул. Луговий, просп. Правди, шляхопроводу на перетині просп. Науки та вул. Саперно-Слобідський, Одеського шляхопроводу, ремонт деформаційних швів на мосту ім. Е. О. Патона через р. Дніпро, мостового полотна Гаванського шляхопроводу через залізничні колії на просп. Перемоги та ін. Як повідомлялося раніше, всього в 2016 році планується капітально відремонтувати 44 дорожніх об’єкта.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

Читайте також:   На українських АЗС відчутно дешевшає пальне

Напишіть відгук