Ощадбанк почав кредитувати придбання електромобілів

0
185

Електромобілі тепер можна придбати в рамках окремої кредитної програми державного Ощадбанку. При цьому умови з кредитування «зелених» машин незначно відрізняються від кредитних програм для звичайних автомобілів з ДВС.

В «Ощадбанку» заявили про підтримку національної політики енергозбереження та екологічної безпеки. Державний банк ввів окрему кредитну програму на придбання всіх марок електромобілів, а також супутніх товарів до них. Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під робочого візиту до Львова.

«Енергоефективність як спосіб життя – ось наша філософія, як на сьогоднішній день, так і на майбутнє. Електромобіль – ще один крок до енергетичної незалежності, екологічної безпеки для нас з вами і наших дітей. Саме для того, щоб філософія енергоефективності поширювалася серед українців у виборі між звичайним авто і електромобілем робився на користь останнього, ми будемо здійснювати кредитування відповідно до лояльної процентною політикою », – розповів голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Згідно з інформацією з сайту банку, авансовий внесок для покупки електромобіля повинен становити не менше 25%, при цьому термін кредитування обмежений 7 роками, а процентна ставка дорівнює 22.5% (для автомобілів з традиційним двигуном процентна ставка дорівнює 23%). Крім того, за надання кредиту необхідно додатково заплатити разову комісію в розмірі 2% від суми кредиту.

Програма також поширюється на супутні товари до електромобілів: акумулятори та домашні зарядні станції. Для таких товарів авансовий внесок становить не менше 30% від вартості, термін кредитування обмежений 36 місяцями, а процентна ставка становить 25% річних. Разова комісія – 3% від суми кредиту.

Як відзначили в прес-службі Ощадбанку, користування електромобілями дозволить стати енергетично незалежною державою, захистити навколишнє середовище від забруднень, а також вирівняти різницю денного і нічного споживання електроенергії.

Напишіть відгук