Особливість Tesla Model S зацікавила американських поліцейських (відео)

0
176

Седан Model S може «похвалитися» не тільки потужною електричною силовою установкою, а також хорошим, як для електромобіля запасом ходу, але і двома багажниками. Більше того, для заднього багажного відсіку виробник передбачив можливість встановлення додаткового ряду сидінь, на яких можна з комфортом розмістити дітей. Саме через цієї функції власникові машини довелося додатково поспілкуватися з поліцейськими.

Непередбачене спілкування власника Tesla Model S Генрі Ветштейна з поліцейськими відбулося наприкінці жовтня. Хтось із сусідів теславода помітив, як чоловік садить у багажник дитини. Запідозривши недобре, пильний громадянин зателефонував до 911 і повідомив про побачене. Поліція відреагувала на виклик, припустивши, що це може бути викрадення людини або нехтування безпекою. Коли Ветштейн добрався до свого гаража, за ним вже слідували два поліцейські патруля. Подальше спілкування з правоохоронцями зафіксувала камера спостереження.

Поліцейські поводилися досить стримано до того моменту, поки водій не відкрив багажник і не продемонстрував спокійного дитини. «О, там є сидіння? Чудово, це мені подобається », – сказав один з полісменів. Для дотримання встановленого порядку правоохоронці перевірили документи Ветштейна, посміялися разом з родиною над курйозним ситуацією і продовжили патрулювання.

Сидіння для багажника є додатковою опцією Tesla Modelv S, причому не дешеві. У США їх можна замовити у виробника за $ 3000. Враховуючи, що під заднім багажником немає паливного бака, місця ззаду достатньо для комфортного розміщення дітей, захоплених читанням або іграми на різних гаджетах. Крім того вони укомплектовані п’ятиточковими ременями безпеки.
Джерело: Autoblog

Читайте також:   Ferrari готується до суперництва з Tesla

Напишіть відгук