П’ять непотрібних опцій сучасних автомобілів

0
327
Зростання авторинку України навесні 2018

У розрекламованих речей та машин існує й зворотний, не такий райдужний, бік. Деякі обнародувані продавцями «фішки» можу бути не такими вже й важливі для автолюбителя.

Фахівці провели своє дослідження, і ось, що з цього вийшло.

Система старт / стоп займає перше місце в проведеному опитуванні. На перший погляд помітна й економія палива, і зменшення шкідливого впливу на природу. Однак є і проблеми. Деякі машини повільно рушають з перехрестя. А раз так, то підвищується ризик отримання удару ззаду. Крім того, швидше зношуються деякі вузли автомобіля.

На другому місці доступ до машини без ключів. Така система не дає гарантії від угону. Більш того, в арсеналі автомобільних злодіїв вже є прийоми для злому.

На третьому місці – низькопрофільні шини. Вони не гарантують комфортної їзди, про що запевняє реклама. Крім того, кожна яма на дорозі може болісно позначитися на колесі.

Є претензії у авторів рейтингу і до панорамної даху. Сонячні промені, продукти життєдіяльності птахів – все це не приносить позитивних емоцій.

Завершують ТОП-5 світлодіодні вогні. У них один є істотний мінус – складності в ремонті. Крім того, не завжди знайдеться потрібна запчастина.

Джерело

Читайте також:   Японський автопром створить акумулятори нового покоління для електромобілів

Напишіть відгук