Паливо синхронно подорожчало на 1 грн/л в найбільших мережах АЗС

0
269

Найбільші мережі АЗС синхронно підвищили вартість палива в період з 19 по 20 березня. У більшості паливних операторів ціни на бензини і дизпаливо зросли на 30 коп./л – 1 грн/л. Аналітики пояснюють таке явище ринковими причинами.

За даними щоденного цінового моніторингу ринку нафтопродуктів консалтингової компанії UPECO, такі великі національні оператори як WOG, OKKO, Shell і SOCAR підвищили ціни на всю лінійку бензинів і ДИЗПАЛИВА на 1 грн/л.

На 30 коп./л піднялися ціни в мережі якими управляє «Роснефть-Україна» (АЗС ТНК, Смайл, Formula, Золотий Гепард). Крім цього ціни на зросли у багатьох регіональних операторів, у тому числі KLO, «Нефтек», «Олеум Трейд», «Маркет», «Надія», «Татнефть-АЗС-Україна».

Як зазначає OilNews з посиланням на дані «Консалтингової групи «А-95», консолідована мережу АЗС групи «Приват» ціни не змінила. В результаті цього, станом на сьогодні, розрив у вартості дизпалива і бензину між «Приватом» і найбільшими мережами становить 4 грн/л.

Изменение цен на АЗСЗміна цін на АЗС в період з 19 по 20 березня. Інформація UPECO.

Видання пояснило, що зростання цін на заправках обумовлений підвищенням європейських котирувань. Зокрема залізничні партії ДТ з початку лютого подорожчали на 1 700 грн/т, а – на 1 000 грн/т.

Разом з бензином і дизпаливом на столичних АГЗП зросла ціна на автогаз. У мережах KLO, Marshal, «БРСМ-Нафта», ОККО, «Род-Ник» пропан-бутан подорожчав на 0.04 – 0.25 грн/л. На вихідних на 25 коп./л, до 7.54 грн/л, також підняли ціни мережі моноблоків «Барс 2000», «Авантаж», Smart та інші. «Пропан-Сервіс», у свою чергу, підняв вартість автогазу до 7.55 грн.

Джерело: OilNews

Читайте також:   Ford представив екстремальний Ranger для Європи

Напишіть відгук