Паркування за правилами: Державтоінспекція Закарпаття та журналісти провели спільний профілактичний

0
187

11 червня 2015
Переконатися на власні очі, як часто воді порушують зупинки та стоянки разом із працівниками ДАІ відправилися представники місцевих ЗМІ. Під заходу, що проходив на площі Петефі та площі Дружби Народів, за неповну годину правоохоронці виявили шість порушень ПДР та склали відносно порушників адміністративні протоколи.

Працівники ДАІ розповідають, що Петефі – одне з найбільш проблемних місць у плані паркування авто, при чому кількість складених протоколів аж ніяк не слугує уроком для водіїв-порушників.
Так, після нещодавнього патрулювання двох екіпажів ДАІ з раннього ранку до пізнього вечора, наступного дня інспектори зафіксували оштрафовані напередодні машини, які лишили на тих же місцях. Також не допомагає патрулювання зранку, це дає ефект дуже ненадовго – вже по обіді все заставлено.
Стали журналісти і свідками спроби втечі порушника від правоохоронців. Водій, який припаркував автомобіль з іноземними номерами з порушенням, намагався «вдарити по газам», однак був зупинений правоохоронцями. Тож за свої дії керманичу авто вдалося відповідати за законом.

 
Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України  
(за інформацією прес-служби
ДАІ Закарпатської області)

Читайте також:   Volkswagen хоче зробити Moia Mobility Unit конкурентом Uber

Напишіть відгук