Патрульна поліція почне працювати в Києві 4 липня

0
133

У неділю 7 червня міністр МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці в Фейсбук повідав очерение про патрульної поліції. Зокрема, він оголосив нову дату початку цієї служби в Києві – 4 липня, в суботу.

«Нас чекає ще неймовірну кількість роботи і формальностей, не кажучи вже про необхідність голосування в парламенті 2-го читання закону про Національну поліції 16-18 червня. Незважаючи на безліч проблем і складнощів на шляху – наша команда працює щільно і ми налаштовані оптимістично !, – пише міністр МВС.

– Крім реалізованих зараз піших і автомобільних патрулів, у складі Київського поліцейського патруля буде – кінний патруль для паркових зон і річковий патруль в юрисдикції Києва та Київської області. Ще – в найближчі дні запускаємо процес нового поліцейського патруля в Луцьку. Готуйся Волинь! Процес формування патруля в Одесі, Львові та Харкові увійшов у другу фазу. При цьому серед кандидатів на нових поліцейських – 75% чоловіків, 61% – з вищою освітою і лише 8,5% діючих співробітників міліції.

Крім того, Арсен Аваков повідомив, що наступного тижня представить голову Київського поліцейського патруля, 50 керівників патрульних рот і шефа департаменту патрульної поліції. До речі, що з’явилися в пресі чутки про кадрові призначення на ці посади – не достовірні. У ці ж дні представлять форму нового поліцейського патруля.

Ще одна інформація від міністра – Канада надасть безповоротну фінансову допомогу $ 5 млн. в цьому році і продовжить у наступному. Японія – $ 4,2 млн. На додаток до $ 15 млн. Уряду США зовсім непогана підмога до нашого державного бюджетного фінансування реформи МВС.

Читайте також:   Range Rover Sport Coupe націлилася на BMW X6

Напишіть відгук