Патрульна поліція відзвітувала про результати операції “Перевізник”

0
341

Під час проведення операції “Перевізник” працівники патрульної поліції за п’ять днів перевірили майже 12 тисяч транспортних засобів і виявили понад 2 тисячі порушень.

Серед іншого, 10 водіїв керували пасажирськими автобусами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, повідомила прес-служба Нацполіціі в п’ятницю, 27 липня.

Крім того, серед перевірених автобусів 382 вийшли на маршрут технічно несправними. 79 з них були переобладнані з порушенням норм і стандартів безпеки.

У 463 випадках в салонах автобусів знаходилося більше пасажирів, ніж передбачено. 113 водіїв керували транспортними засобами без необхідних документів. 139 автобусів не пройшли технічний контроль.

Патрульні склали 2100 протоколів про адміністративні правопорушення, в тому числі, 44 протоколи за ст. 164 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення порядку ведення господарської діяльності).

Операція “Перевізник” стартувала в Україні у минулі вихідні. Приводом для неї стала серія резонансних смертельних ДТП за участю громадського транспорту.

Джерело

Читайте також:   Фоторадари нового покоління встановлюють вздовж доріг у Фінляндії

Напишіть відгук