Перелік послуг офісу київської поліції

0
241

В управлінні патрульної служби поліції Києва розповіли, з якими питаннями можна звертатися в новий офіс неподалік від Севастопольської площі.

Головний (і єдиний) офіс поліції Києва розташований на вул. Народного ополчення, 9 у приміщенні Національної академії внутрішніх справ. Перший поверх відведений відвідувачам, яким не доведеться ходити між кабінетами для вирішення своїх питань: в приміщенні встановлені стійки формату front office, а також функціонує система електронної черги.

Перша стійка – відділ канцелярії, в яку звертаються з загальних питань функціонування патрульної служби. Крім того працівники канцелярії обслуговують цілодобову «гарячу лінію» (044) 254 94 88.

Відділ адмінпрактики працює з матеріалами про адміністративні правопорушення: приймає їх від патрульних або інших органів влади, розглядає і затверджує рішення (виносить постанови), направляє справи до суду чи виконавчу службу. У цьому відділі можна дізнатися про розгляд адміністративних матеріалів або звернень інформаційного характеру, а також отримати інформацію про евакуйованому .

Крім цього в управлінні поліції Києва можна оплатити штраф, оскаржити постанову про штраф, взяти участь у розгляді адміністративних матеріалів, подати звернення щодо патрульної служби або патрульного.

У адмінвідділу також видадуть довідку про ДТП і виписку про дійсність водійського .

Як пояснила перший заступник міністра МВС Ека Згуладзе, всі функції київського ДАІ на Богдана Хмельницького, 54 тепер будуть виконувати офіс поліції. Однак функцій МРЕВ у поліції не буде – для цього міністерство створює сервісні центри з широкими повноваженнями.

Читайте також:   ГАІцід: Аваков звільнив всю ДАІ Донецької області

Напишіть відгук