Пересувні зарядки електрокарів Nio допоможуть переманити клієнтів Tesla

0
214

Молодий китайський автовиробник Nio наприкінці 2017 року вивів на домашній авторинок свою першу серійну модель, якої став електричний кросовер ES8.

З самого початку компанія планувала потіснити в КНР популярні моделі Tesla, тому  постаралася разом з новинками надати автолюбителями відмінний сервіс. Для цього Nio почала розгортати свою мережу зарядних станцій і пунктів швидкої заміни акумуляторів. А зараз ще додала унікальну послугу – мобільний зарядку.

В ситуаціях коли запасу ходу буде недостатньо, а до найближчої станції зарядки відстань велика, можна викликати фірмовий фургон Nio і за 180 юанів (близько 700 грн.) зарядитися від нього. Цікаво, що фургон зовсім не має будь-яких власних генераторів. Це електрокар Maxus EV80 компанії SAIC. Тут розташовані кілька акумуляторів ємністю 70 кіловат-годин. Повну зарядку робити не будуть, але додати 100 км ходу за 10 хвилин – можуть. У будь-яких ситуаціях це може виявитися справжнім порятунком. Попри те, що сервіс придуманий для ES8 (і подальших модифікацій Nio), ним можуть скористатися власники електромобілів Tesla в КНР. Для Нио це незвичний рекламний хід.

З урахуванням урядових пільг кросовер ES8 варто в Китаї 375 400 юанів (1,48 млн грн), що майже вдвічі менше вартості Tesla Model X (2 715 917 грн). А ще можна зменшити вартість, вибравши замість покупки батареї, її оренду.

Джерело

Читайте також:   Ford зробив проекційний дисплей з покриттям від фотолінз

Напишіть відгук