Перевірка Subaru з приводу фальсифікації даних про витрату палива та вихлопи

0
423

Японська влада провела перевірку у штаб-квартирі автомобільної компанії Subaru у зв’язку з поданною нею доповіддю про фальсифікацію даних про витрату палива і емісії газів в атмосферу на заводі в префектурі Гумма, повідомило інформаційне агентство Кіодо.

Міністерство земель, інфраструктури, транспорту та туризму Японії, за даними агентства, має намір поставити питання з цього приводу ключовим керівникам корпорації і визначити заходи, які можна буде прийняти.

У квітні Subaru представила владі доповідь про систематичну фальсифікації з 2002 року даних за розпорядженнями керівника відділу тестування нових автомобілів на заводі в місті Ота. Однак, як стверджується, вище керівництво не знало про цей факт.

У листопаді 2017 року компанія була змушена відкликати 395 тисяч машин для повторної перевірки безпеки, оскільки при їх випуску тестування проводив “некомпетентний” персонал.

Subaru Corporation – японська корпорація, що займається виробництвом аерокосмічних транспортних засобів і автомобілів. Вона є партнером компаній Boeing і Lockheed Martin, що виробляють літаки і вертольоти по ліцензії цих компаній для уряду Японії. Станом на 31 березня 2017 року, в компанії працювало 14,708 тисячі співробітників.

Джерело

Читайте також:   Електричний кросовер Infiniti розсекречений на офіційних фото

Напишіть відгук