Перші результати роботи з TruCam: досвід миколаївських патрульних

0
157

З 8 жовтня 2018 року Патрульна поліція оголосила про початок використання на українських дорогах пристрою вимірювання швидкості TruCam. І ось вже стала з’являтися інформація про перші результати їхнього застосування.

Взявши в руки радар і розташувавшись на ділянці дороги М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» неподалік від села Нечаяне під Миколаєвом, патрульні тільки за 4 години роботи «відловили» десятки порушників швидкісного режиму, обмеженого позначкою у 50 км / год. На даній ділянці траси швидкість руху транспорту допускає перевищення не більше, ніж на 20 км / год.

Перший порушник патрульним «зустрівся» вже через 5 хвилин після включення радара. Водій легкового автомобіля, проїхавши знак обмеження швидкості в 50 км / год, не звернув на нього уваги і розігнав транспорт до 77 км / год. У наступну годину «уловом» поліції стало ще 6 подібних порушників. А всього за 4 години роботи (з 14.00 до 18.00) однієї камери TruCam зафіксовано аж 58 порушників.

Поки що їх не штрафували, а лише усно попереджали, що через кілька днів, з 15 жовтня 2018 року, «ввічливі слова» патрульних про перевищення швидкості перетворяться у грошові стягнення. І «домовитися» з поліцейськими порушникам більше не вдасться, адже видалити інформацію з американських радарів ні у кого не вийде, бо будь-яке втручання в їхню роботу автоматично фіксується.

І хоча поки в розпорядженні миколаївських патрульних знаходиться всього один пристрій вимірювання швидкості TruCam, його ефективність на даному прикладі вже видно неозброєним оком. А скоро у поліції Миколаєва з’явиться більше подібних приладів, здатних одномоментно фіксувати порушення швидкісного режиму відразу на декількох ділянках доріг міста та області. Виявивши водіїв, що занадто сильно розігналися, їм виписуватимуть штрафи: при перевищенні дозволеної швидкості на 20 км / год – 250 гривень, на 50 км / год – 510 гривень.

Читайте також:   З 10 листопада стартує Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Джерело

Напишіть відгук