Перші шпигунські фото нового надбюджетний компактвена від Renault

0
46

Вже на початку 2019 року буде представлений новий компактний мінівен від Renault. Особливістю моделі стане платформа від бюджетного хетчбека Kwid.

У мережі з’явилося нове відео, яке демонструє тестовий прототип майбутнього компактвена від Renault. Це говорить про те, що компанія вже підходить до фінальної стадії розробки моделі та проводить дорожні випробування, в тому числі й ресурсні. Нова модель поки не отримала назву, а інформації про неї дуже мало. Однак відомо, що компактвен буде побудований на базі бюджетної моделі французького концерну – хетчбека Kwid.

Таким чином, експерти припускають, що модель буде побудована на модифікованій платформі CMF-A альянсу Renault-Nissan. Основним ринком збуту для моделі стане Індія та можливо деякі азіатські країни. З огляду на місцеві особливості ринку, довжина моделі буде максимально наближена до чотирьох метрів – це обумовлено місцевими податковими нормами. Причому новинка отримає семимісний салон.

Аналогічна ж платформа використовується для виробництва моделей Renault Kwid (від 266 700 рупій) і Datsun redi-GO (від 256 300 рупій).

В якості силового агрегату буде використовуватися бензиновий «атмосферник» з трьома циліндрами та літром робочого обсягу. Максимальна потужність мотора складе всього 68 кінських сил. У парі з ним встановлять механічну коробку передач або просту роботизовану трансмісію. Цілком можливо, що пізніше з’явиться й дизельна модифікація, але офіційної інформації поки що немає.

Виробництво буде налагоджено на місцевому заводі Renault. Причому компанія має досить велику частку місцевого ринку за рахунок великої бюджетної лінійки. Новий мінівен з заводським індексом Renault RBC також буде пропонуватися в бюджетному сегменті, але вартість поки невідома.

За межі індійського ринку модель напевно не вийде.

Джерело

Читайте також:   Шпигунські фото нового Range Rover Evoque

Напишіть відгук