Перші в’єтнамські автомобілі побудують на платформах BMW

0
247

В’єтнамська марка VinFast привезе на паризький автосалон свої перші моделі. Це будуть кросовер і седан, побудовані на платформах BMW X5 і 5-Series минулого покоління. Пілотний запуск виробництва машин на заводі компанії в Хайфоні відбудеться навесні наступного року. На повну потужність виробник має намір вийти до вересня 2019 року.

Над дизайном автомобілів VinFast працювало італійське ательє Pininfarina. За словами виробника, в машинах поєднується «в’єтнамський дух, італійський дизайн і німецькі технології», а самі вони є символом «потужного, прогресивного духу нового, енергійного В’єтнаму, що розвивається».

Крім Pininfarina, до будівництва автомобілів VinFast залучили й інші відомі компанії: Bosch, Magna і Siemens. Вони допомогли доопрацювати платформи BMW, зокрема поліпшити пасивну безпеку, а також модифікувати ряд вузлів і агрегатів.

Наприклад, розробити нові дволітрові турбодвигуни на базі блоку BMW N20. Оскільки VinFast не змогла купити ліцензію на технологію безступінчастої зміни фаз роботи та підйому клапанів Valvetronic, то двигуни, потужність яких складе від 177 до 230 сил, будуть трохи простішими за першоджерело.

Джерело

Читайте також:   Першим електрокаром Volvo стане хетчбек

Напишіть відгук